Aktuality

Chybí kurz?

Sháníte kurz, ale není v naší nabídce? Napište si o něj, něco vymyslíme! barbora@rozmluvse.cz

Maturita Express - příprava ke státní maturitě 2013

Přípravný kurz ke státní maturitě už má jasné obrysy. Přečtěte si podrobnosti a přihlaste se hned. I v tomto kurzu platí, že budete maximálně 4 studenti ve skupině. Více informací...

English Start: Váš nový kurz!

Připravili jsme pro Vás nový kurz pro úplné začátečníky. Podrobnosti zde.

Podle dostupných informací bude maturita zase trochu jiná. Ale v klidu, změna ze dvou stupňů náročnosti na jeden jediný je změnou k lepšímu a my vás na ni snadno připravíme. :-)

Připravujeme kurzy na školní rok 2012/2013. I letos platí, že maximální počet studentů ve skupině je 4! Neváhejte, přihlášky do kruzů přijímáme již dnes. Podrobné informace o připravovaných projektech získáte na emailu barbora@rozmluvse.cz.

Prověřte své znalosti

I think it was very _________ of him. He shouldn’t have said it to her.

A) thoughtful

B) thoughtless

C) tactless

D) tactful

Úvod » Individuální výuka

Individuální výuka

Vážení zákazníci, vzhledem k budoucím mateřským povinnostem lektorky v současné době nemůžeme přijímat nové studenty pro individuální výuku. Pokračuje výuka stávajících klientů, nové kurzy a volné termíny výuky budou v nabídce od poloviny roku 2014.

Výuka angličtiny pro dospělé

Máte specifický cíl nebo oblast, na kterou se chcete zaměřit, a nabídka jazykových kurzů Vás neuspokojuje? Individuální výuka angličtiny je o Vás, proto její obsah připravíme podle Vašich potřeb a časových možností.

Pětkrát jste v září začali chodit do kurzu a pětkrát v prosinci skončili kvůli nedostatku času a pocitu, že už se kurz posunul natolik, že Vám "ujel vlak"? Individuální výuka je i o časové flexibilitě ze strany lektora, takže Váš učební plán nenaruší ani nečekaná služební cesta.

Ať už se připravujete na mezinárodní zkoušky nebo hledáte někoho, kdo Vám pomůže překonat ostych z mluvení v cizím jazyce, naše individuální výuka angličtiny je výhodným řešením téměř pro jakoukoliv situaci.

Výuka angličtiny pro děti

Výuka angličtiny pro děti zahrnuje rozvoj talentů i podání pomocné ruky v případě těžkostí. Přípravíme děti k přijímacím zkouškám na SŠ, k maturitě i k přijímacím testům na VŠ. Pracujeme s dětmi již od první třídy základní školy.

Kontaktní formulář
* - takto označené položky je nutné vyplnit

Barbora Špitálníková
Jazykové kurzy a výuka angličtiny Hradec Králové

Realizace a SEO Lotofidea s.r.o.