Aktuality

Chybí kurz?

Sháníte kurz, ale není v naší nabídce? Napište si o něj, něco vymyslíme! barbora@rozmluvse.cz

Maturita Express - příprava ke státní maturitě 2013

Přípravný kurz ke státní maturitě už má jasné obrysy. Přečtěte si podrobnosti a přihlaste se hned. I v tomto kurzu platí, že budete maximálně 4 studenti ve skupině. Více informací...

English Start: Váš nový kurz!

Připravili jsme pro Vás nový kurz pro úplné začátečníky. Podrobnosti zde.

Podle dostupných informací bude maturita zase trochu jiná. Ale v klidu, změna ze dvou stupňů náročnosti na jeden jediný je změnou k lepšímu a my vás na ni snadno připravíme. :-)

Připravujeme kurzy na školní rok 2012/2013. I letos platí, že maximální počet studentů ve skupině je 4! Neváhejte, přihlášky do kruzů přijímáme již dnes. Podrobné informace o připravovaných projektech získáte na emailu barbora@rozmluvse.cz.

Prověřte své znalosti

Can you _________ me a favour?

A) make

B) take

C) give

D) do

Úvod » Pro firmy

Pro firmy

Firemní kurzy

Rozšiřujete svoje obchodní aktivity?

Potřebujete, aby Vaši zaměstnanci úspěšně komunikovali v angličtině?
Neztrácejte čas lekcemi konverzace o počasí, jestliže potřebujete anglicky vyřešit zpožděné dodávky zboží či dotazy zahraničních klientů.
 
Nechte si připravit kurz angličtiny přímo pro Vaši firmu, který se bude orientovat na řešení těch situací, s nimiž se Vaši kolegové setkají při plnění pracovních úkolů.
Sledování rozvoje dovedností jednotlivých studentů a spolupráce s Vaším personalistou je samozřejmostí našich firemních jazykových kurzů.

Překladatelské služby

Nabízíme spolehlivé a rychlé překlady obecných, ekonomických i technických textů. Naší specialitou jsou zakázky v oblasti automobilového průmyslu (více v sekci Reference).

Kontaktní formulář
* - takto označené položky je nutné vyplnit

Barbora Špitálníková
Jazykové kurzy a výuka angličtiny Hradec Králové

Realizace a SEO Lotofidea s.r.o.